ارزان ترین و کوچک ترین دستگاه بخور سرد

یکی از بهترین و کوچک ترین دستگاه هایی که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است تا بتوانید با استفاده از آن رطوبت محیط اطراف را افزایش دهید، می توانید از این محصول استفاده نمایید.


بخور گرم


با افزایش رطوبت در محیط می توانید به راحتی ویرروس ها و میکروب های محیط اطراف خود را از بین ببرید و با این کار محیط اطراف خود را پاک و تمیز نگه دارید.


بخور سریع سرد


ایم محصول مخزن برای نگهداری آب ندارد.


بخور سرد جدید


شما می توانید این دستگاه را داخل ظرف آبی قرار دهید تا برای شما عیزان اب را به صورت پمپاژ بخور کرده و محیط اطراف شما را بخ محیطی پاک و هوای اطراف را تازه و رفرش کند.


بخور سرد


این ارزان ترین دستگاه بخور سرد می باشد و در عین ارزانی کیفیت بالایی دارد و شما می توانید در هر مکان از آن استفاده نمایید.


 بخور گرم


طول سیم این دستگاه 114 سانتی متر است که شما می توانید برای تامین برق ان را به درگاه USB  متصل نمایید.


بخور سرد


فروشگاه اینرتنتی تک سبد تعدادی از این محصول را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا با استفاده از آن بتوانید هوایی تازه تنفس کنید و محیط اطاف خود را عاری از هرگونه آلودگی نمایید.


بخور سرد


ما می توانید از این طریق محصول خود را سفارش دهید و به عنوان یک دستگاه از ارتقای سلامت جسمانی خود مطمعن باشید. لازم به ذکر است که قبل از ارسال دستگاه بخور سرد ارزان تست خواهد شد و بعد برای شما عزیزان ارسال می گردد.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 23900 تومان

خرید محصول