انواع آب میوه گیری دستی

آب میوه ها طبیعی به دلیل دارابودن ویتامین های گوناگون برای سلامتی بسیار مفید هستند٬ مثلا آب پرتقال سرشار از ویتامین c است. برای اینکه بدنی سالم و پوستی شاداب داشته باشید٬ آب میوه طبیعی بخورید. آب میوه ها بخش مهمی از برنامه غذایی سالم را به خود اختصاص داده اند٬ پس شما هم آب میوه را در برنامه غذایی خود قرار دهید٬ برای تهیه آب میوه طبیعی به یک دستگاه آب میوه گیری نیاز دارید٬ دستگاههای آب میوه گیری انواع مختلفی دارند٬ که برخی با برق کار میکنند و برخی دیگر دستی هستند و بدون نیاز به برق و باتری کار میکنند. ما در این مقاله شما را با چند نوع آب میوه گیری دستی مرکبات آشنا میکنیم.


آب میوه گیری دستی

 

آب میوه گیری دستی منوال جویسر:

این آب میوه گیری علاوه بر اینکه آب انواع میوه ها را میگیرد٬ قابل استفاده برای مخلوط کردن مواد غذایی نیز هست٬ این دستگاه دارای دو تیغه پلاستیکی برای گوشت و میوه است٬ کاملا دستی بوده و بدون نیاز به برق و باتری کار میکند٬ طراحی هوشمندانه ای دارد و شما با آن به راحتی میتواتید آب انواع میوه هارا بگیرید.

 

آب میوه گیری دستی انار

آب میوه گیری دستی چهار فصل بیتا:

این آب میوه گیری دستی فلزی یک کالای باکیفیت ایرانی است٬ که بدون نیاز به برق و باتری کار میکند٬ کار با این دستگاه بسیار راحت است٬ برای شروع میوه را برش داده و روی محفظه آب گیری قرار دهید٬ سپس اهرم را به پایین بچرخانید٬ قسمت کاسه مانند پایین آمده و روی میوه برار میگیرد و میوه را به سمت آبکش هدایت میکند.


 


این دستگاه برای آب گیری انواع میوه ها مثل: انار٬ پرتقال٬ انگور٬ لیمو٬ گریپ فروت و... مناسب میباشد. آب میوه گیری دستی بیتا مجهز به یک آبکش برای جمع آوری تفاله میوه ها است٬ جنس آبکش از آلومینیوم پرداخت شده ضدزنگ است و مقاوم در برابر اسید میوه ها میباشد٬ جنس بدنه دستگاه از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضدزنگ است٬ دسته و چرخ دنده های آن از فولاد آبکاری شده٬ درست شده اند. دسته آن دارای یک دستگیره پلاستیکی است. وزن دستگاه ۷/۳۱۴ کیلو گرم و ابعاد آن ۱۳*۲۶*۳۸ سانتی متر است.

 

آب میوه گیری دستی ایرانی

قیمت:163000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


آب پرتقال و انار گیر دستی ماسکوت کد BK:

 

این دستگاه دارای ابعاد ۴۳*۱۹*۱۸ سانتی متر میباشد و وزن آن ۳ کیلوگرم است٬ دارای آبکش مخصوص برای جمع آوری تفاله میوه هااست٬ مجهز به یک مخزن برای جمع آوری میوه است٬ این دستگاه یک کفشک پلاستیکی دارد٬ که مانع از لغزش و حرکت دستگاه هنگام کار با آن میشود٬ این دستگاه کاملا دستی بوده و بدون نیاز به برق و باتری کار میکند.

 

 

آب میوه گیری دستی فلزی