با هدایای تبلیغاتی به ذهن و قلب مشتری راه یابید.

هدایای تبلیغاتی راهی برای نفوذ در قلب و ذهن مشتری است٬ هدایای تبلیغاتی جایگاه ویژه ای در قلب مشتری دارد و شما با هدایا به مشتریان آنها را خوشحال میکنید و باعث احساس رضایت و خشنودی در آنها میشوید. شما با حک کردن برند خود روی هدایای تبلیغاتی تا ابد در ذهن مشتری ماندگار میشوید٬ ماندگاری هدایای تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بیشتر است٬ چون روش های دیگر مثل تبلیغ تلویزیونی را مشتری میبیند و چند ثانیه بعد فراموش میکند٬ ولی هدیه تبلیغاتی مدام جلوی چشم مشتری است و با هر بار دیدن و استفاده کردن از آن یاد محصولات و خدمات شما می افتد.هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی میتواند یک خودکار باشد یا یک هدیه نفیس٬ این بسته به بودجه و امکانات شما دارد که چه هدیه ای را انتخاب کنید. باوجود تنوع زیاد هدایای تبلیغاتی٬ انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب کار چندان آسانی نیست. برای خرید بهترین هدایای تبلیغاتی میتوانید به سایت تک سبد مراجعه کنید٬ تک سبد یکی از بزرگترین ارائه دهنگان هدایای تبلیغاتی است که تمامی هدفها و سلیقه هارا تحت پوشش قرار میدهد.پاور بانک فوجی fj3 ظرفیت ۸۸۰۰ میلی آمپر:

این پاور بانک دارای ابعاد ۱*۷.۵*۱۴.۵ سانتی متر است٬ دو درگاه ورودی از نوع میکرو usb و لایتینگ است. دو درگاه خروجی آن دارای جریان 5v/1A و 5v/2.4A است.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

قیمت:119000 تومان

اطلاعات بیشتر و خریدساعت مچی کاسیو ادیفایس مردانه مدل EF1001:

اگر بدنبال یک هدیه تبلیغاتی خاص هستید٬ این ساعت گزینه مناسبی است. این ساعت تک موتوره و با عقربه های شب تاب است٬ صفحه نمایش این ساعت سفید رنگ است و بدنه آن نقره ای٬ جنس بند و بدنه آن استیل باکیفیت است.


بهترین هدایای تبلیغاتی

اطلاعات بیشتر و خرید


گلدان صراحی فیروزه کوبی ارتفاع ۱۴ سانتی متر:

این گلدان از بهترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی موجود در سایت تک سبد است٬ که دارای ارتفاع ۱۴ سانتی متر و قطر ۵ سانتی متر میباشد٬ وزن آن ۱۶۵ گرم است و برای تزیین دکوراسیون بسیار مناسب است.


خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:130000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید