بزرگترین مرکز فروش هدیه میناکاری تهران

هنر میناکاری روی مس، از هنرهای دستی زیبا و ظریفی می باشد. مهد هنر مینا شهر اصفهان و مهد پیدایش آن ایران زمین می باشد، هر چند این هنر زیبا به از این مرز و بوم به سایر کشورهای جهان نیز گسیل یافته و در ال حاضر چین و ایتالیا در تولید این محصولات فعالیت دارند، اما میناکاری ایران از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 


 

دوستداران هنر در همه جای جهان برای داشتن محصولات هنری حاضر به طی راه می باشند، اما این روزها خرید محصولات هنری و صنایع دستی به راحترین شکل ممکن و از طریق فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر می باشد. برای خرید میناکاری ارزان تهران به لینک خرید مراجعه نمائید.

 یکی از دلایل استقامت و ماندگاری ظروف میناکاری شده  فلز مس بکاربرده شده به عنوان زیر ساخت می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. البته رنگ آمیزی های متعدد و کوره رفتن های چند باره این ظروف نیز می تواند از دلایل استحکام بالای این ظروف باشد.

 


 

اگر به دنبال تهیه یک محصول زینتی زیبا برای آراستن منزل یا محل کار خود می باشید با خرید قاب میناکاری تهران نه تنها زیبایی‌ را به خانه و محیط کار خود هدیه می کنید بلکه با خرید این محصولات به جای کالاهای تزئینی چینی از صنعت و صنعتگران کشورمان حمایت همه جانبه داشته باشیم.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 یکی از ویژگی های منحصر بفرد محصولات میناکاری، قابلیت استفاده به عنوان هدیه و هدیه تبلیغاتی می باشد. هدیه میناکاری تهران که این روزها از آن به عنوان یکی از کالاهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد دارای تنوع بینظیری می باشد.

 

 


هر چند در سال های اخیر شاهد انجام میناکاری بر روی زیر ساخت های سفالی می باشیم، اما همچنان میناکاری روی مس از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. تنوع بالای محصولات میناکاری و قیمت های متنوع می تواند طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهد.

 


 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.