حمام نوزاد آموزش کامل تصویری | روش شستن نوزاد بدن

یکی از نکات مهم مراقبتی در رابطه با نوزادان، بحث استحمام نوزاد می باشد که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. کودکان نیاز به استحمام شدن به طور متوسط سه بار در هفته دارند. یکی از بهترین شیوه ها برای حمام کردن نوزاد استفاده از روشور دستشویی یا سینک آشپزخانه می باشد.
شما می توانید نوزاد خود را در حمام یا آشپزخانه براحتی مورد شستشو قرار دهید، اما در هر مکانی که می خواهید کودک خود را بشویید نیاز می باشد کلیه ملزومات مورد نیاز برای استحمام کودک خود فراهم آورید تا در حین حمام کردن به مشکلی بر نخورید.
شما می توانید برای شستن نوزاد خود از یک وان مخصوص حمام نوزاد استفاده کنید که می توانید آن را درون وان اصلی حمام یا حتی روشویی و سینک قرار داده تا تسلط بیشتری بر شستن نوطاد خود داشته باشید و به لیل حجم کمتر زودتر پز از آب می شود و کودک شما را حتر می تواند در داخل آن بنشیند.
شاید شما در فروشگاه های سیسمونی فروشی انواع مختلف استند حمام نوزاد، وان مخصوص حمام نوزاد، پد محافظ وان نوزاد و... را دیده باشید که شما می توانید بر اساس صلاحید و بودجه خود یکی از آنها را تهیه کنید و از آن برای استحمام کودک خود استفاده کنید. برای خرید شکوفه محافظ حمام کودک کلیک کنید.
برای شستن کودک خود باید به این نکته توجه داشته باشید که آب نباید بیش از حد سرد یا گرم باشد، البته دمای آب از دمای آب مورد استفاده برای استحمام بزرگترها مقداری کمتر باشد. و نکته مهم بعدی نیاز به شوینده های ملایم با بوی کم و بدون سوزش چشم که مناسب برای کودکان باشد.
لیف مورد استفاده برای کودک نیز باید بسیار نرم و لطیف بوده و بعد از استحکام کودک باید مورد شستشو قرار گرفته و در آفتاب خشک شود. توجه داشته باشید در صورت استفاده از استند حمام نوزاد یا شکوفه محافظ حمام نوزاد نیاز به در دست گرفتن نوزاد در حین استحمام ندارید.

 در نهایت مرحله خشک کردن و لباس پوشانیدن کودک می باشد که باید با دقت و سرعت انجام شود و قبل از لباس پوشانیدن کودم باید بدن آن با لوسیون های مخصوص کودک به خوبی ماساژ داده شود.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی شکوفه محافظ حمام نوزاد بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید