خرید اینترنتی جعبه خاتم کاری شیراز | ارزان

چوب یکی از موادی می باشد که به دلیل توانایی شکل پذیری خوب می تواند برای تولید بسیاری از شاخه های صنایع دستی مورد استفاده قرار گیرد. در کشورمان ایران نیز طیف وسیعی از صنایع دستی با چوب تولید می شود از جمله: منبت، خاتم سازی، خراطی و ...

 خاتم کاری یکی از نمونه های صنایع دستی چوبی می باشد که در طول حیات خود مورد تغییرات فراوانی قرار گرفته است. هنر خاتم کاری قبل از اسلام و بعد از اسلام تغییراتی داشته است.

 


هنر خاتم کاری که هنر تزئین چوب به کمک اشکال هندسی منظم از جنس چوب، استخوان، فلز و غیره می باشد. هنری که زیبایی چشم نواز و خیره کننده ای دارد.
این هنر بر روی محصولات مختلفی پیاده سازی می شود از جمله انواع جعبه خاتم کاری، جا دستمالی خاتم کاری و حتی بر روی منبر های مساجد نیز از هنر خاتم کاری استفاده می شود.
این هنر یکی از هنر های دستی می باشد که به طور ویژه ای در شهر اصفهان طراحی و تولید می شود و صنایع خاتم کاری اصفهان دارای کیفیت بی نظیری می باشد. در تولید محصولات خاتم کاری لزوم به رعایت ظرافت و دقت فراوانی می باشد تا یک محصول با کیفیت و اصیل تولید بشود.
این هنر در سایر شهر های ایران نیز توسط اساتید چیره دست خاتم کار تولید می شود. از جمله خاتم کاری شهر شیراز که زیبایی چشم نوازی دارد. محصولات تولید شده در این شهر از ظرافت خاصی برخوردار می باشد.
جعبه خاتم کاری شیراز، یکی از سوغات این شهر می باشد که مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی می باشد. یک هدیه زیبا و ماندگار که می تواند علاوه بر جنبه تزئینی بسیار ماندگار باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900 تومان

خرید