خرید اینترنتی میناکاری ارزان اصفهان

میناکاری یکی از هنرهای دستی ظریف و زیبای ایرانی می باشد که با شندی نام این هنر ناخودآگاه به یاد شهر گنبدهای فیرزه ای، هشر هنر پرور اسفهان می افتیم، شاید رنگ آبی لاجورد و فیروزه ای بکار برده شده در تولید محصولات میناکاری یکی از دلایل این پندار می باشد.

 در تولید ظروف میناکاری شده از زیر ساخت های متنوعی چه از نظر طرح و چه از نظرجنس پیاده سازی می شود. از جمله متداول ترین زیر ساخت های مورد استفاده فلز مس می باشد که از جمله فلزات شکل پذیر با خاصیت چکش خواری بالایی و قیمت مناسب می باشد و به همین دلیل بیشترین نوع زیر ساخت مورد استفاده می باشد.

 خرید میناکاری اصفهان، یکی از سوغاتی های اصلی این شهر می باشد. تنوع بالای ظروف میناکاری شده از دلایل محبوبیت این هنر زیبا می باشد. اولین مرحله بعد از تهیه زیر ساخت فلزی، مرحله لعاب کاری زیر ساخت مسی می باشد که از مهمترین مراحل این هنر می باشد.

 یکی از مواردی که می تواند تاثیر بسزای در کیفیت ظروف میناکاری اصفهان داشته باشد، ضخامت فلز مورد استفاده برای تهیه زیر ساخت می باشد که باید از مقدار معینی کمتر نباشد، زیرا در اثر نازک بودن بیش از حد در حین کار ممکن است ظرف دچار مشکلاتی بشود.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 در تهیه ظروف میناکاری از رنگ های مخصوص میناکاری روی مس استفاده می شود، باید به این نکته توجه داشته باشید، رنگ میناکاری روی مس با میناکاری روی سفال کاملا متفاوت می باشد و نیاز به مراحل تهیه و آماده سازی کاملا متفاوتی می باشد. برای خرید اینترنتی میناکاری ارزان اصفهان به لینک خرید در صفحه مراجعه نمائید.

 از جمله عوامل موثر در تعین قیمت میناکاری اصفهان، علاوه بر زیر ساخت، میزان ریزه کاری و طرح بکار برده شده در تهیه این ظروف می باشد. هر چه دقت و حوصله بکار رفته بیشتر باشد، محصولی نفیس تر و با کیفیت تر و باطبع با قیمت بالاتری تهیه می شود. 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.