خرید اینترنتی میناکاری اصفهان | قاب میناکاری

قاب ها یکی از مهمترین المان های مورد استفاده در تزئین دیوار ها می باشند، حال اگر این قاب ها دارای جذابیت صنایع دستی باشند می توانند زیبایی محیط را دو چندان نمایند. یکی از صنایع دستی ایرانی که دارای قاب های زیبایی می باشد، هنر میناکاری می باشد.

 


صنایع دستی میناکاری اصفهان دارای تنوع ظروف میناکاری شده روی مس می باشد که یکی از این محصولات انواع قاب میناکاری شده می باشد که از پرطرفدار ترین محصولات میناکاری می باشد که این روزها برای استفاده های شخصی و همچنین استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد.

 


قاب های میناکاری، متشکل از یک بشقاب میناکاری شده روی مس به همراه یک قاب می باشد که علاوه برتنوع بشقاب های مورد استفاده که می تواند از لحاظ ابعاد و طرح و همچنین تنوع بالای قاب های چوبی مورد استفاده در تهیه این قاب ها می باشد. برای خرید قاب میناکاری به لینک موجود در صفحه مراجعه کنید.

 


یکی از ویژگی های خیره کننده محصولات میناکاری شده، تنوع رنگ زیبای مورد استفاده در تهیه این ظروف زیبا می باشد. یکی از دلایل جذابیت قاب های میناکاری، تضاد رنگی موجود در بین رنگ قاب و رنگ های بکار برده شده در محصولات میناکاری شده می باشد.

 

 

رنگ لاجوردی و فیروزه ای از رنگ های غالب مورد استفاده در تولید محصولات میناکاری شده می باشد، اما در سال های اخیرشاهد استفاده از رنگ هایی همچون رنگ های بنفش و قرمز می باشیم که رنگ های ترکیب می باشند و زیبایی خیره کننده ای به این محصولات می دهد.

 


برای خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نموده و ضمن مشاهده کلکسونی ازجدید ترین و زیباترین محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان از خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید. خیرد راحت را با ما تجربه کنید.

 


خرید 

 فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.