خرید بهترین مبدل برق خودرو

رایج ترین روش های استفاده از اینورتر ها یا همان مبدل های برق خودرو به دو صورت می باشد : 1 از طریق جافندکی 2 از طریق اتصال به باتری ماشین .


مبدل برق خودرو


هر دو این روش ها معایب و مزایای خاص خود را دارند.


مبدل برق 220 ولتی


هنگامی که شما از طریق جا فندکی ماشین اقدام به اتصال اینورتر برق خودرو می کنید، دسترسی و راحتی بیشتری دارید و در هنگام رانندگی هم می توانید از مبدل استفاده کنید اما نکته اینجاست در این وضعیت اتصال به علت پایین بودن دریافت سطح انرژی از طریق جا فندکی توان کمتری خروجی حاصل می شود (حدود 50 تا 100 وات).

 

 

مبدل فندکی برق

اما زمانی که از طریق ااتصال به دو سر باتری مبدل را تغذیه می کنید، حاصل آن توان بیشتر خروجی است و به راحتی و با قدرت بیشتری می توانید از مبدل تبدیل AC به DC استفاده نمایید اما شما برای استفاده در این وضعیت می بایست اینورتر را با استفاده از گیره های مخصوص به دو قطب باتری خودرو وصل کنید و این کار نیاز به خودرو متوقف دارد که این نیز خود یکی از معایب استفاده از این وضعیت است.

 

اینورتر برق

 

ما به شما مبدلی 800 وات ساخت کشور خود را معرفی می نماییم. مبدل برق خودرو پدرام 800 وات با بدنه آلومینومی و بومی سازی شده و همگام با تجهیزات برق کشور ایران است.


اینورتر برق پدرام


اینورتر برق پدرام با استفاده از فن ترموستاتیک هنگامی که دستگاه شروع به افزایش دما می کند به صورت خودکار شروع به کار می کند و در زمانی که در دمای ایده آل باشد دستگاه خاموش می ماند.


اینورتر برق خودرو


دارای گارنتی یکساله و معتبر است. همچنی از فیوز خودکار 3 زمانه که هنگام نوسانات شدید برقی به سرعت جریان برق را قطع می نماید.


برای خرید محصول کلیک کنید


قیمت 375.000 تومان

خرید اینورتر

مبدل برق 220 ولتی