خرید ظروف فیروزه کوبی همراه با ضمانت تعویض

فیروزه کوبی از هنر های بسیار گران بها و با ارزش ایران به شمار می رود و با این که قدمت چند صد ساله ای ندارد، اما در همین مدت 70 سال هم به خوبی توانسته است با زیبایی چشم نواز خود در دل مردم و گردشگران رسوخ پیدا کند.با خرید فیروزه کوبی اصفهان توانسته اید یک سرمایه به اندوخته های خود اضافه کنید، چرا که هر چه زمان بگذرد بر ارزش آن افزوده می شود.


خرید آجیل خوری فیروزه


مهم ترین نکته ای که در هنگام ساخت ظروف فیروزه کوبی بایستی رعایت شود، نشاندن صحیح و منظم قطعات سنگ فیروزه بر روی سطوح فلزات یا زیورآلات به شکلی مستحکم که در هنگام پرداخت آن(پرداخت یکی از مراحل ساخت ظروف فیروزه کوبی میباشد.) قطعات سنگ فیروزه ی نگاشته شده از سطح زیرساخت جدا نگرددو باعث دوباره کاری  و هم چنین خدشه دار کردن زیبایی و ظرافت اثر نگردد.


فیروزه کوبی روی مس


در ساخت ظروف فیروزه کوبی در آخرین مرحله برای زیباتر و براق تر شدن اثر، بر روی سطح فیروزه کوبی شده را با لایه اس از پلی استر شفاف می پوشانند.حال اگر در هنگام خرید یک اثر فیروزه کوب هرگونه تورفتگی، حباب و خشی بر روی آن مشاهده نمودید، نشان از عدم دقت و ظرافت در کشیدن لایه ی پلی استری شفاف بر روی ظروف فیروزه کوب دارد.


قیمت آجیل خوری فیروزه


فروشگاه بزرگ تک سبد با این که ارائه کننده ی بهترین محصولات فیروزه کوبی است و ظروف فیروزه کوبی که عرضه می دارد بسیار با کیفیت و مرغوب است، اما باز هم در صورت مشاهده ی هر گونه خرابی، شکستگی و یا ترک خوردگی بر روی اثر، ظرف مدت یک هفته امکان بازگشت کالا را فراهم نموده است.این فروشگاه بزرگ همچنین بستر خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان را نیز آماده نموده است.


آجیل خوری فیروزه


آجیل خوری فیروزه کوب همچون محصولات دیگر فروشگاه تک سبد همراه با ضمانت تعویض می باشد و با قیمت 190000 تومان به فروش می رسد.


خرید محصول