ساخت ظروف میناکاری با بالاترین دوام در اصفهان

میناکاری یکی از برجسته ترین آثار هنری می باشد که با وجود قدمت 5 هزار ساله ی خود هنوز هم انواع ظروف میناکاری در اصفهان ساخته، پرداخته و به فروش می رسند و عوام مردم از این ظروف علاوه بر تزیین دکوراسیون خود، استفاده ی کاربردی هم می کنند، چرا که بعد از هر بار استفاده، در صورت هر گونه کثیفی به راحتی با آب شستشو داده می شود، بدون اینکه تاثیر مخربی بر روی رنگ یا زیبایی اثر داشته باشد.


خرید قاب میناکاری


یکی از مهم ترین مراحل تولید ظروف میناکاری اصفهان، رنگ آمیزی و نقاشی است که حساس ترین و ظریف ترین مرحله هم به شمار می رود.به طور مثال در رنگ آمیزی ظروف میناکاری در صورت بروز یک سهل انگاری کوچک و برخورد دست و یا هر شی دیگری به رنگ آن، باعث آسیب رسیدن به آن اثر می شود.بنابراین بایستی در تهیه و ساخت محصولات میناکاری نهایت دقت و ظرافت بکار گرفته شود.


قاب میناکاری


خرید

قیمت : 89000 تومان 

جهت استحکام بخشی به رنگ آثار میناکاری اصفهان و همچنین تثبیت رنگ ها بر روی ظروف و از بین نرفتن آنها بر اثر برخورد دست، بایستی این ظرف ها به کوره بروند و تحت دمای 500 الی 900 درجه سانتی گراد حرارت ببینند، که همین امر سبب می شود ظروف میناکاری اصفهان را بدون نگرانی با آب بشوییم، البته باز هم در استفاده از مواد شوینده ی قوی برای شستشوی آن بایستی احتیاط کرد.


ساعت میناکاری


میزان حرارت و همچنین زمان حرارت دادن در کوره نیازمند تجربه ی بسیار بالایی در این زمینه می باشد، چرا که اگر زودتر از زمان مقرر از کوره بیرون بیاید و خوب پخته نشود، ظرف مورد نظر دچار ترک خوردگی می شود. در مقابل نیز اگر ظرف بیش از اندازه در کوره بماند و حرارت زیادی ببیند، به احتمال زیاد ظرف ذوب می شود و یا تاب بر می دارد.


خرید ساعت میناکاری


خرید

قیمت : 85000 تومان 

ساعت و قاب میناکاری از آن دسته محصولاتی هستند که در تزیین دکوراسیون منزل به کمک ما می آیند و با دوام بسیار بالای خود میتوانند، چندین سال برای ما کارآمد باشند.