شرح عملکرد هیتر های برقی

عمدتا تمامی هیتر های برقی تولید شده، توسط تولید کنندگان مختلف یک فن و المنت حرارتی را دارا هستند.المنت های حرارتی میله های گرم کنی هستند که رشته سیم هایی با مقاومت بسیار بالا به دورشان پیچیده شده است و سطوح صیقلی تعبیه شده در اطراف آن برای بازتاب انرژی تولید شده توسط المنت می باشد.فن نیز ابزاری است جهت پراکنده نمودن هوای داغ به محیط بیرون دستگاه.


 هیتر برقی کوچک


خرید


همان گونه که میدانید، هیتر ها از انرژی الکتریکی به عنوان انرژی موردنیاز خود جهت تولید گرما استفاده می کنند، بنابراین پس از اتصال به جریان برق شهری هیتر روشن شده و به دنبال آن تنها المنت حرارتی تعبیه شده در آن نیز روشن می شود و شروع به تولید گرما می کند.پس از انباشته شدن هوای داغ در دستگاه، فن قدرتمند به کار می افتد و هوای داغ را در فضای بیرونی پراکنده می کند.


خرید هیتر برقی کوچک


هیتر برقی طرح پنکه همان گونه که از نام و تصاویرش مشخص است، همچون پنکه طراحی شده است و همانند یک پنکه به سمت چپ و راست چرخش می کند و باعث تسریع عملیات گرمادهی می شود.بر روی سیم این هیتر که 115 سانتی متر طول دارد، ولوم کنترلی تعبیه شده است که به وسیله ی این ولوم کنترلی درجه ی حرارت هیتر را می توان به دلخواه کاهش یا افزایش داد.


مینی بخاری برقی


هیتر های برقی زمانی که به قدری گرما تولید و پخش کردند که محیط به یک دمای مطلوب و ایده آل رسید، به صورت خودکار عملیات گرمادهی را قطع و در حقیقت خاموش می شوند(لازم به ذکر است که در این مدت زمان هیچ انرژی برقی استفاده نمی کند.) تا هم مصرف برق کمتری داشته باشد و هم این که محیط بیش از اندازه گرم نگردد.به این ویژگی منصر به فرد این گونه هیتر ها اتوماتیک بودن می گویند.


هیتر برقی رومیزی


خرید


قیمت بخاری برقی کم مصرف در فروشگاه بزرگ تک سبد 69000 تومان و همچنین قیمت مینی هیتر برقی رومیزی 55000 تومان در نظر گرفته شده است.