شلف های چوبی٬ جهشی در دکوراسیون مدرن

شلف ها اهمیت زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه دارد٬ شلف شلختگی و نامرتبی فضاهای خانه را سر و سامان میدهند٬ فضای کسل کننده خانه را به فضایی شاد و جذاب تبدیل میکنند٬ خوبی این شلف ها این است که قابلیت نصب در هر گوشه و کنج خالی خانه را دارند. در گذشته هم از شلف برای زیبایی دکوراسیون خانه های قدیمی استفاده شده است٬ طاقچه هایی که در خانه های قدیمی به شکل فرورفتگی یا بر آمدگی روی دیوار ایجاد میشدند٬ همان شلف دیواری بودند٬ این طاقچه ها از جنس سنگ و گچ بود و برای زیبایی بیشتر طاقچه آن را گچبری و آیینه کاری میکردند. ولی شلف های امروزی اکثرا از جنس چوب و mdf هستند و انواع گوناگونی دارند٬ که ما در این مقاله چند نوع شلف را به شما معرفی میکنیم.


استند نردبانی مدل خرچنگی:

یکی از بهترین استند ها٬ استند نردبانی چوبی مدل خرچنگی است و قابلیت جابه جایی دارد٬ این استند شامل ۸ طبقه با ابعاد ۲۹.۵*۲۹.۵ یانتی متر است که٬ این طبقات پراکندگی جالبی دارند٬ سه طبقه در سمت راست٬ سه طبقه در سمت چپ و دو طبقه میانی. این استند از جنس چوب است و طبقات آن با پیچ و مهره به هم متصل میشوند. این استند در حالت مونتاژ شده دارای پهنای ۷۰ و عرض ۳۰ سانتی متر است.

 

شلف نردبانی

قیمت:103000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


شلف دیواری sweet home: 

این شلف یک کفی برای قرار دادن وسایل تزیینی دارد و زیر آن سه آویز فلزی برای آویختن آویزهای دکوری دارد٬ در پشت این شلف طرح sweet home( خانه زیبا) نقش بسته است٬ جنس این شلف pvc باکیفیت است و مقاوم در برابر آب است و تمیز کردن آن راحت است و حتی میتوانید آن را بشویید‌.

 

استند نردبانی چوبی

شلف دیواری سه طبقه کنجی:

این شلف از جنس چوب با روکش رنگی سفید است٬ ارتفاع آن ۷۹ و عرض آم ۲۸ و عمق آن ۱۸ سانتی متر است و ایده آل برای فضاهایی مثل : اتاق٬ سالن٬ محل کار و حتی حمام و دستشویی است. شما با این استند میتوانید این مکانها را از شلختگی دور کنید و سر و سامان بدهید٬ این استند از سه طبقه با شعاع ۱۸ سانتی متر و پهنای ۲۷ سانتی متر است٬ این شلف را میتوانید در سه گوش دیوار قرار دهید و از فضای بلا استفاده دیوار بهره مند شوید.

 

شلف سه کنج

این شلف کنج سه طبقه حمامی را به قیمت ۴۹۰۰۰ تومان از تک سبد خریداری کنید.

قیمت:49000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


شلف باکس سه تایی:

این شلف شامل سه مربع کوچک٬ متوسط و بزرگ است٬ که ایده آل برای قرار دادن مجسمه٬ کتاب٬ تابلوی عکس و... است٬ روی دیواره های این باکسها طرح اسلیمی به کار رفته که زیبایی باکس را چند برابر کرده است. 

 

شلف سه طبقه دیواری کنجی