فروش باورنکردنی سفره و پارچه قلمکار

همیشه و همه جا صنایع دستی یادآور گذشته و مسائل خاطره انگیز است و به همین خاطر با دیدن صنایع دستی کشورمان همیشه حس خوبی به ما دست می دهد و به فرهنگ و هنر غنی و سرشار کشور خود می بالیم.


سفره قلمکار


یکی از هنرهای بسیار زیبا و کهن کشور ما، هنر قلمکاری است که در واقع همان چاپ کردن نقوش مختلف هنری روی پارچه است. این هنر در عصر صفوی به شکلی جدی در بین مردم مورد استفاده قرار گرفت و تا حدی جلو رفت که روی لباس، پرده و بسیاری از پارچه ها مشاهده می شد.


پارچه قلمکاری


اصفهان، مهد هنر نفیس قلمکاری به لطف وجود هنرمندان زبردست و ماهر این شهر، توانسته است جایگاه خود به عنوان پایگاه تولید و صادرات سفره ها و پارچه های قلمکاری را حفظ نماید و هنردوستان سراسر دنیا را به سمت این هنر ظریف بکشاند.


پارچه قلمکاری ارزان


مراکز تولید و فروش سفره قلمکاری در اصفهان کم نیست و البته واسطه های زیادی هم در این زمینه اشتغال دارند و قیمت این محصول هنری را افزایش می دهند.


پارچه قلمکار ارزان


فروشگاه اینترنتی تک سبد با برخورداری از پارچه ها و سفره های قلمکاری نفیس و اصیل با رنگ آمیزی کاملا طبیعی و سفره های پنبه ای با کیفیت و طرح های متنوع و ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان توانسته است محصولات خود را با کیفیتی تضمینی وقتایی شده توسط متخصصان و با قیمتی کاملا ارزان در اختیار مشتریان قرار دهد.


پارچه قلمکار ارزان


ابعاد این سفره های قلمکاری ارزان یک متر در یک متر است و به لحاظ فنی از بهترین استانداردهای ممکن برخوردار هستند. طرح های سفره ها و پارچه های قلمکاری تک سبد با استفاده از شابلون های چوبی چاپ شده است و از ثبات کافی برخوردار است ولی به این شرط که در آب با دمای بالاتر از 30 درجه سانتی گراد شسته نشود.


سفره قلمکاری نفیس


برای مشاهده و خرید سفره  قلمکاری اصیل اصفهان در سایت تک سبد کافی است روی دکمه خرید پستی کلیک نمایید.

 


قیمت سفره قلمکار


قیمت محصول: 39000 تومان

خرید محصول