فروش ویژه پاییزی دستگاه حجامت و بادکش طبی

یکی از شیوه های درمانی اثر گذار در طب سنتی ایران و حتی در کشورهایی مثل چین، حجامت کردن و بادکش درمانی است. این روزها خیلی از اشخاص به دنبال این روش های درمانی هستند و تنها راه درمان خود را به کارگیری این روشها می دانند.


حجامت و بادکش طبی


برای آنکه حجامت کنید و یل بادکش درمانی انجام دهید دو راه دارید. یا اینکه به یک متخصص که مدارک و تجارب لازم در این زمینه را دارد مراجعه کنید و یا اینکه خودتان با دستگاه حجامت و بادکش این کار را در منزل انجام دهید.


ح


البته که اگر بخواهید در منزل انجام دهید حتما باید نکاتی را پیش از حجامت و پس از آن رعایت کنید ضمن آنکه حتما یک نفر دیگر در کنار شما حضور داشته باشد. حجامت کردن نیز با دو هدف انجام می شود یکی درمان بخش هایی از بدن و دوم تسکین بخش هایی از بدن.


حجامت و بادکش طبی


البته امروزه بغیر از دو هدف بالا، هدف مهم دیگری را برای بادکش درمانی و حجامت برشمرده اند و آن رفع مشکلات چاقی و اضافه وزن است. که البته هنوز دقیق ثابت نشده و بیشتر جنبه ی تبلیغاتی برای انجام حجامت و بادکش را دارد.


حجامت و بادکش طبی


این دستگاه که اینجا به شما معرفی می کنیم از نوع بادکش لیوانی بوده که یک دسته ی وکیوم کننده به آن وصل می شود و لیوان ها با سایز های مختلف روی آن قرار می گیرند که البته بسته به ناحیه و نوع کار سایز متفاوت است.


حجامت و بادکش طبی


حال برای استفاده از این دستگاه باید لیوان را روی نقطه ای که می خواهیم بادکش کنیم قرار داده و دسته وکیوم را می کشیم. تعداد دفعاتی که این دسته را می کشیم به خودمان بستگی دارد و اینکه چند بار بکشیم. در پایان نیز لیوان به راحتی از بدن جدا می شود و نیازی به فشار نیست.


حجامت و بادکش طبیبرای مشاهده و خرید دستگاه بادکش طبی ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 17900


حجامت و بادکش طبی