فواید استفاده از بخور سرد برای کودکان

در گذشته در فصول سرد تاکید پزشکان به استفاده از بخور گرم بوده، اما امروزه متخصصان به این نتیجه رسیدن که در صورت سرما خوردگی نوزادان استفاده از دستگاه بخور سرد مفید تر می باشد. در واقع با استفاده از بخور سرد می تواند عوارض سرماخوردگی کودکان را بهبود بخشید.

 شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که نحوه عملکرد دستگاه بخور سردچیست؟ آیا دستگاه بخور سرد ارزان قیمت می تواند کارایی خوبی داشته باشد؟ فواید استفاده از دستگاه بخور سرد چیست؟ مزایای استفاده از بخور سرد نسبت به گرم چه می باشد؟

 در ابتدای صحبت هایمان در رابطه با فواید بخور سرد برای کودکان گفتیم. همه ما می دانیم کودکان بسیار آسیب پذیر می باشند و در مقابل سرماخوردگی بسیار آسیب پذیر بوده و داروی زیادی برای بهبود بیماری آنها نمی باشد و حتی از روش های سنتی نمی تواند برای آنها استفاده شود.
اما شما می توانید با خرید دستگاه بخور سرد ارزان با تامین رطوبت هوا، مسیر تنفس کودک از بینی تا سینه باز می شود و مشکلات احتقان (گرفتگی بینی) و نشانه های سرماخوردگی را تسکین می دهد.
استفاده از دستگاه بخور سرد در اتاق کودک نه تنها خطرات استفاده از بخور گرم از جمله احتمال سوختگی را ندارد، به دلیل بی صدا بودن مزاحم خواب کودک شما نمی شود و کودکتان در کمال آرامش استراحت خواهد کرد.
استفاده از بخور سرد می تواند در محیط اتاق کودکان با تامین رطوبت لازم در بهبود خشکی لب، خشکی چشم و خارش پوست تاثیر بسزایی داشته. زیرا این موارد می تواند موجب اذیت شدن کودک و بهم خوردن خواب او بشود. دستگاه رطوبت ساز با تولید رطوبت، نقش یک ناجی را برای شما ایفا می کند.

 


 

با توجه به مناسب بوده قیمت دستگاه بخور سرد ارزان نسبت به سایر روش های می توان این دستگاه را به جای سایر روش های پیشگیری و درمان برای نوزادان در نظر گرفت.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید