قابلیت های ترازو آشپزخانه نوین

ترازوهای آشپزخانه دارای مدل های گوناگونی هستند که هر کدام دارای دقت و کارایی مخصوص خود می باشد. اما بیشترین ترازوی که  مورد استفاده بیشتری در بین بانوان ایرانی قرار میگیرد ترازویی است که دارای دقت اندازه گیری بیشتری بوده و از واحدهای اندازه گیری انس و گرم با یکدیگر پشتیبانی نماید.

 

ترازوی دیجیتال آشپزخانه

 

قیمت:59000 تومان 

 

یکی از قابلیت های ترازوی دیجیتالی نوین دارا بودن یک کاسه جهت اندازه گیری موادغذایی مختلف با دقت اندازه گیری 1 گرم تا 5 کیلوگرم می باشد. حسن این کاسه این است که گود بوده و به راحتی میتوانید مایعاتی مثل شیر، آب، گلاب و .... را درون آن ریخته و اندازه گیری نمایید. لازم به ذکر است ظرف ترازو قابل جداشدن است و شما به راحتی میتوانید آن را شسته و مجدد مورد استفاده قرار دهید.

 

قیمت ترازوی آشپزخانه نوین

 

ترازوی دیجیتالی که مشاهده میکنید دارای یک صفحه نمایشگر می باشد که قادر است وزن دقیق را نمایش داده به طوری که براحتی میتوانید آن را مشاهده نموده و براساس کم یا زیاد بودن حجم، موادغذایی را مورد استفاده قرار دهید. علاوه بر امکانات گفته شده این وسیله دارای قابلیت صفر کردن خودکار می باشد که آن را نسبت به مدل های دیگر متمایز نموده است.

 

 قیمت ترازوی آشپزخانه دیجیتال

این ترازو تشکیل شده از یک پایه در ابعاد 4*22*16.5 سانتی متر و یک کاسه در ابعاد 5*23*17 سانتی متر بوده که میتوانید آن را در کابینت یا روی اوپن آشپزخانه خود قرار دهید بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند.

 

ترازوی اشپزخانه ارزان

 

قیمت:59000 تومان 

خرید

این وسیله توسط دو باتری قلمی AA کار میکند که میتوانید برای افزایش طول عمر باتری آن ها  را خارج نموده و زمان استفاده مجددا در سر جای خود قرار دهید. 

 

ترازوی دیجیتال نوین