مرکز خرید ظروف میناکاری در تهران

صنایع دستی در هر سرزمینی نماینده فرهنگ و قریحه هنری مردمان آن منطقه می باشد، به طوری که شاید در یک کشور در اقلیم های مختلف شاهد تولید صنایع دستی متفاوتی باشیم که به نوعی با فرهنگ و آاداب و رسوم مردمان آن منطقه ارتباط تنگاتنگی دارد.

 با ورود به سبک زندگی مدرن، استفاده از صنایع دستی تاحدودی کم رنگ شده اما در سال های اخیر شاهد رشد خوبی در زمینه این صنایع می باشیم به طوری که توانسته است در اشتغال زایی نقش بسزایی داشته باشد. خرید صنایع دستی حمایتی از کالای داخلی در جهت توسعه اقتصادی کشور می باشد.

 هنر اصیل میناکاری به عنوان یکی از هنرهای اصیل با پیشینه ای بیش از 5000 سال به عنوان سفیر فرهنگی برای و ترویج آداب و رسوم کشورمان در خارج از مرزهای ایران و منبع درآمد زایی بسیاری از جوانان کشورمان می باشد. برای خرید مینا کاری در تهران به لینک موجود در صفحه مراجعه نمائیدو

 

 


صنایع دستی در سال های اخیر توانسته است جایگاه خود را مجددا در زندگی مردم پیدا کند، و شما شاهد فروشگاه های فروش صنایع دستی در شهرهای مختلف کشورمان می باشید که محصولات متنوعی از صنایع دستی سراسر کشور را عرضه می نمایند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید


 


یکی از هنرهای زیبایی که در بسیاری از شهرهای کشورمان از جمله کلان شهر تهران از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد، هنر میناسازی یا میناکاری می باشد و میناکاری در تهران از محبوبیت مثال زدنی برخوردار می باشد. این هنر زیبا دارای محصولات متنوعی می باشد که از دلایل محبوبیت این هنر زیبا می باشد.

 با توجه به استقبال عزیزان تهرانی و شهرهای همجوار از محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان به منظور خرید آسان و مطمئن محصولات میناکاری می توانند به مرکز خرید ظروف میناکاری در تهران مراجعه نموده و به صورت اینترنتی خرید راحتی را تجربه کنند.

 فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.