مزایای اسمارت واچ طرح اپل چیست؟

ساعت های هوشمند یا به عبارتی دیگر همان اسمارت واچ ها نسل جدیدی از ساعت های کامپیوتری هستند که امکان پردازش برنامه هایی بر روی آنها فراهم شده است.

 

ساعت هوشمند 

 

راجع به ساعت هوشمند: ساعت های هوشمند ابزارهایی هستند که به کمک آنها می توان برخی از عملکرد های گوشی همراه خود را بر روی ساعت مچی پیاده سازی و اجرا کرد که ازجمله مهمترین آنها پاسخگویی به تماسها می باشد.

 

ساعت طرح اپل 

 

از دیگر قابلیت های یک ساعت هوشمند امکان ارسال پیام،پخش موزیک، ایجاد گالری تصاویر، گام شمار،پخش رادیو، استفاده از جی پی اس و همچنین عکس برداری می باشد.

 

ساعت مچی طرح اپل 

 

ساهت هوشمند طرح اپل دارای صفحه نمایش لمسی ضد خش 1.54 اینچی می باشد که به صورت حرارتی و بسیار حساس عمل می کند.رزولیشین ساعت 319*309 می باشد.

 

ساعت مچی هوشمند 

 

این ساعت همچنین دارای یک دوربین جهت تصویر برداری بوده که به طور ماهرانه ای  طراحی شده کیفیت تصویر برداری این گوشی سه مگا پیکسل می باشد.

 

ساعت مچی هوشمند اپل 

 

بر روی این ساعت امکان نصب مموری کارت وجود دارد که می توان کلیه فایل های تصویری، موسیقی، ویدئو را در آن ذخیره کرد و ر زمان تمایل از ساعت به عنوان یک پلیر جهت پخش فایل ها استفاده کرد.

 

ساعت مچی طرح اپل ارزان

 

بند به کار رفته برای این ساعت از جنس سیلیکونی و بسیار انعطاف پذیر بوده که در رنگهای متنوع برای سلایق مختلف خانمها و آقایان قابل تغییر می باشد. این ساعت هوشمند با قابلیت مکالمه است.


ساعت هوشمند ارزان


 


 

قیمت با تخفیف ویژه 109,000 تومان 

 

خرید محصول