مناسبترین بندرخت آپارتمانی برای خانه های آپارتمانی

با وجود خانه های کوچک امروزی و نبود حیاط و تراس های بزرگ مساله ی خشک کردن لباس های شسته شده خود به یک معضل تبدیل شده است. به علت رفع این دغدغه در این مقاله شما را با یک مدل بند رخت آپارتمانی تاشو  آشنا می کنیم.


بند رخت آپارتمانی تاشو


بزرگترین مزیت این بند رخت تاشو بودن آن است. با توجه به کمبود فضا  این ویژگی می تواند بسیار مهم و کمک کننده باشد. زیرا هر موقع که به آن احتیاج دارید می توانید آن را باز کرده و هر موقع که کارتان تمام شد به راحتی آن را تا کرده و در گوشه ای قرار دهید.


بند رخت آپارتمانی تاشو


ابعاد این بند رخت در حالت باز 148×55×93 سانتیمتر و در حالت تاشده 100×60 سانتیمتر می باشد. همچنین خود بند رخت وزنی معادل 5.300 کیلوگرم دارد و نسبتا سبک بوده و به راحتی می توان آن را جابجا کرد.


بند رخت آپارتمانی تاشو


 از دیگر ویژگی های این بند رخت آن است که دو طرفه بوده و شما اگر لباس کمی دارید می توانید تنها یک طرف آن را باز کرده و لباس های خود را روی آن آویزان کنید ولی اگر لباس هایتان زیاد بود می توانید هر دو طرف آن را باز کنید.


بند رخت آپارتمانی تاشو


این بند رخت از جنس ضد زنگ بوده و این پارامتر بسیار مهم است. زیرا بند رخت مدام در مجاورت با لباس های خیس و مرطوب است  و اگر ضد زنگ نباشد خیلی سریع خراب خواهد شد.


بند رخت آپارتمانی تاشو


این بند رخت دو طبقه است. طبقه بالایی مخصوص لباس های با طول بیشتر بوده و دارای 14 میله رخت آویز است. طبقه پایینی نیز مخصوص لباس هایی مثل لباس نوزاد و یا لباس زیر بوده  که 5 عدد رخت آویز دارد.


بند رخت آپارتمانی تاشو


برای مشاهده و خرید بند رخت آپارتمانی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 99000 تومان


بند رخت آپارتمانی تاشو