نازل ترین قیمت جا حبوباتی | تک سبد | ارسال پستی

شما می توانید با استفاده از این دستگاه حبوبات و مواد غذایی مورد نظر خود را به خوبی نگهداری نمایید و در هر زمان که به آن نیاز پیدا کردید در دسترس شما باشد.

 

جا حبوباتی


شما می توانید با استفاده از این دستگاه حبوبات مثل لوبیا و حبوبات ریز را نگهداری کنید و مانع رسیدن رطوبت به آن شوید تا همیشه تازه و سالم بمانند .


جا حبوباتی جدید


این دستگاه با قیمت استثنایی برای شما در کعرض فروش قرار داده شده است.


جا حبوباتی خاص


این  دستگاه دارای دو استوانه شیشه ای و بسیار مقاوم می باشد که شما می توانید انواع مواد غذایی و حبوبات را درون آن نگهداری نمایید و از ان در هر زمان استفاده کنید.


جا حبوباتی رومیزی


این دستگاه دارای دو شیر مخصوص می باشد، شما می توانید از این دستگاه برای نگهداری انواع مواد غذایی غیر حبوبات نیز استفاده نمایید و برای همیشه آن را از شر حشرات موذی دور نگه دارید.


خرید جا حبوباتی


با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود تا به اندازه مخصوص در هر انداره پیمانه های خود را پر کنید و از آن استفاده نمایید.


جا حبوباتی


می توانید با توجه به بازار موجود و قیمت های متفاوت اول قیمت جا حبوباتی را در این فروشگاه با بقیه فروشگاه ها مقایسه کنید و بعد محصول خود را سفارش دهید.


جا حبوباتی خاص


فروشگاه تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را با تخفیف ویژه در معرض فروش قرار داده است که شما می توانید برای خرید جا حبوباتی جدید اقدام نمایید.


محصول  خود را از لینک زیر سفارش دهید

قیمت استثنایی 69000 تومان

خرید محصول