هدست گردنی بهترین برای ورزش کردن

با استفاده از این دستگاه می توانید در باشگاه های ورزشی و یا در تحرکات زیاد ورزشی از گوش دادن به موزیک خود لذت ببرید و با بهترین شکل تمامی کار های خود را انجام دهید.


هدفون پشت گردنی ارزان


شما عزیزان می توانید با استفاده از این دستگاه تمامی نیاز های خود را در رابطه با گوش دادن به موزیک مورد علاقه خود بر طرف نمایید.


هدفون پشت گردنی جدید


شما عزیزان با استفاده از هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand می توانید به راحتی در هنگام کار کردن نیز به موزیک خود گوش فرا دهید.


هدفون بلوتوثی گردنی بی سیم


اما با اینکه شما عزیزان با هدفون های بزرگ و سیم دار مشکل دارید می توانید از این دستگاه های جایگذین استفاده کنید و نیاز های خود را بر طرف کنید.


هدفون جی بی ال


شما با این امر خواهید توانست تا در هر کجا که هستید و با هر شرایط از این دستگاه استفاده نمایید و نگران بیرون افتادن هدست گردنی هویت از گوش خود نباشید.


هدفون جی بی ال


زیرا پسلاتیک هایی که در این هدست به کار رفته شده از بهترین جنس ها می باشد و شما عزیزان با استفاده از این دستگاه می توانید به راحتی به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید.


هدفون بلوتوثی گردنی بی سیم


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان و در راستای رضایت مشتریان خود این محصول را در معرض فروش قرار داده تا بتوانید از این دستگاه در فروشگاه دیدن فرمایید.


هدفون بدون سیم


با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی می توانید از قیمت هدفون گردنی دیدن فرمایید و هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand را سفارش دهید.


با مراجعه به لینک زیر می توانید محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 169000 تومان

خرید