هدیه تبلیغاتی یک روش مدرن تبلیغاتی

یکی از روش های مدرن تبلیغاتی٬ ارائه هدایای تبلیغاتی است. ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان باعث میشود که٬ برند شما ماندگار شود و تا ابد در ذهن مشتری باقی می ماند٬ معرفی برند یکی از اهداف اصلی کسب و کار ها است٬ که روش های مختلفی برای رسیدن به این هدف وجود دارد٬ ولی ما باید راهی را انتخاب کنیم که ما را سریع تر به این هدف برساند و البته هزینه کمتری برای ما داشته باشد.


بهترین هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از روش هایی است که ما را سریع به هدفمان می رساند و نیاز به سرمایه گذاری های کلان ندارد. وقتی شما یک هدیه تبلیغاتی که برندتان روی آن درج شده را به مشتری میدهید٬ او احساس احساس رضایت و خشنودی می کند و در بعضی موارد در صدد جبران بر می آید که٬ نتیجه آن شروع یک همکاری تجاری است. پس با انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی در بازاریابی و تبلیغ برند خود گامی مثبت بردارید.

قاب میناکاری طرح بته سرکج:

قاب چوبی دارای ۳۹*۲۹ سانتی متر است و بته جقه درون آن از جنس مس و کار دست استاد حجازی از هنرمندان اصفهانی است که٬ ابعاد آن ۱۳*۲۳ سانتی متر است. این قاب یک هدیه تبلغاتی بسیار مناسب است.


هدایای تبلیغاتی میناکاری

قیمت: 109000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


تندیس کاپ جام جهانی ۲۰۱۸ کد fwc18:

این تندیس شبیه به کاپ جام جهانی اصلی است و دارای ابعاد ۳۶*۱۳*۱۵ سانتی متر است و رنگ آن طلایی با نوارهای سبز است٬ جنس تندیس از پودر سنگ و رزین و پلی استر است٬ وزن آن ۵۰۰۰ گرم است٬ این کاپ در هر دکوراسیونی بسیار چشم نواز است.

هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت:150000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


ساعت مچی Q&Q بنفش:

رنگ این ساعت سفید است و بخش هایی از آن با بنفش همراه شده٬ ترکیب این دو رنگ بسیار زیبا است٬ صفحه نمایش سفید ساعت با طرح های بنفش زیبایی خاصی دارد٬ دسته و بدنه آن پلاستیکی است.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

اطلاعات بیشتر و خرید


برای خرید هدایای تبلیغاتی به سایت تک سبد مراجعه کنید.