چرا باید از قوزبند طبی رویال استفاده کنیم؟

کمربند طبی royal یکی از قوزبند هایی است که دارای طراحی بسیار کارآمد و متفاوتی است. این وسیله نگهدارنده ای قوی جهت ثابت نگه داشتن شانه و ستون فقرات، جلوگیری از خمیدگی بیش ار حد و افتادگی شانه ها، فرم دهی مناسب به ستون فقرات، شکم، سینه، گردن و کتف می باشد. قوربند طبی رویال یک پشت بنده خارجی بوده که یکی از بهترین انواع به حساب آمده و با باهترین قیمت ها در بازار و فروشگاه های اینترنتی ارائه می شود.

 

قوزبند طبی رویال

 

خرید محصول

 

این کمربند برای بانوان و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار راحت، سبک و کم حجم بوده و دیگر هیچ گاه احساس خستگی و درد در ناحیه کمر، گردن و کتف خود نخواهید کرد. لازم به ذکر است پشت بند طبی خارجی در سایزهای متفاوتی طراحی شده است و در هر سنی که باشید میتوانید از آن استفاده نمایید.

 

قیمت قوزبند رویال پاستور

 

این قوزبند طبی از پارچه های ضد حساسیت ساخته و تولید شده است و افرادی هم که دارای حساسیت های پوستی هستند مستوانند براحتی از آن استفاده نمایند تنها کافی است بعد از مدتی استفاده آن را با دست یا با استفاده از ماشین لباسشویی شسته و ان را مجدد مورد استفاده قرار دهید.

 

royal posture

 

نگرانی بسیاری از افراد این است که درگران از وجود پشت بند پوسچر متوجه نشوند ولی گفتنی است که شما این وسیله را در زیر لباس خود می بندید وهیچکس وجود آن را حس نخواهد کرد.

 

خرید قوزبند رویال پاستور

 

خرید محصول

ویژگی های محصول طبی royal posture :

  • سبک و کم حجم
  • فرم گیری مناسب در نواحی شانه ها، گردن، کمر و شکم
  • قابل شست و شو
  • جلوگیری از خمیدگی و افتادگی شانه ها
  • جلوگیری از درد در نواحی کمر و گردن
  • قابل استفاده برای خانم ها و آقایان
 

پشت بند طبی