چگونه از نظم دهنده روتختی استفاده می کنند؟

مرتب کردن اتاق ها بخصوص اتاق خواب یکی از کارهایی می باشد که به صورت روزانه توسط مادران انجام می شود، این در حالی می باشد که گاهی اوقات می توان با اندیشیدن تدابیری برخی از این کارهای تکراری را می توان حذف کرد که به طور جدی در وقت صرفه جویی می شود.
یکی از کارهایی که می توان برای این منظور انجام داد، استفاده از گیره نگهدارنده روتختی می باشد که با نظم دهی به روتختی و ملحفه، شما را از مرتب کردن هر روزه روتختی و ملحفه راحت می کند، بنابراین لازم نمی باشد هر روز شما وقتی را برای این کار اختصاص دهید.
اما چگونه از نظم دهنده روتختی استفاده می کنند؟ با توجه به اینکه انواع مختلفی از نظم دهنده های روتختی در بازار می باشد،شما می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود با خرید گیره نگهدارنده روتختی مناسب در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.
برای استفاده از این نظم دهنده شما بایدبسته به مدل گیره آن را به لبه های ملحفه را روتختی خود متصل کنید، به عنوان مثال نظم دهنده های چهار سر بلند را می توان به شیوه ضربدری یا بعاوه و حتی ستاره ای به لبه های ملحفه تخت خود متصل کنید تا از بهم ریختگی آن جلوگیری کند.
برخی از نمونه های گیره نگهدارنده روتختی در ابعاد کوچکتر ارائه می شوند، شما می توانید از این مدل در چهار گوشه ملحفه استفاده کنید تا مانع از جابجایی ملحفه شود. هر چند این مدل از گیره ها قابلیت استفاده برای محکم نگه داشتن کاور صندلی یا حتی میز اتو را دارند.

 در حین استفاده از این گیره نظم دهنده ملحفه، نگران خراب شدن سطح پارچه نباشیدف اگر به دقت داخل گیرههای فلزی را مشاهده کنید، خواهید دید که یک پوشش پلاستیکی برای آنها در نظر گرفته شده که مانع از آسیب رسیدن به ملحفه و روتختی یا حتی کاور می شود.
برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی نظم دهنده روتختی بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 19000تومان