گیرنده دیجیتال برای کانالهای HD

گیرنده دیجیتال PadTV PT115 Mygica برای موبایل و تبلتهای اندرویدی طراحی گردیده است. این گیرنده دیجیتال دارای ابعاد بسیار کوچکی بوده و کلیه ی کانالهای تلویزیونی را میتواند بر روی دستگاهتان به صورت HD پخش نماید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


این گیرنده دیجیتال موبایل با کمک قابلیت OTG به تبلت و تلفن همراه متصل میگردد. این دستگاه بدون نیاز به اینترنت،برق یا سیمکارت میتواند امواج تلویزیونی را با کیفیت بالا دریافت نماید.با کمک این دستگاه میتوانید کانالها و برنامه های تلوزیونی را به صورت کاملا رایگان تماشا نمایید. با استفاده از گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی میتوانید برنامه های تلویزیونی را ضبط نمایید.
گیرینده-دیجیتال-اندروید


 این محصول میتواند کانالهای تلوزیونی را به صورت خودکار پیدا کرده و آنها را در لیستهای جداگانه قرار دهد. سیستم عامل اندروید مورد نیاز برای کار با این دستگاه می بایست نسخه 4.1 به بالا باشد. همچنین از لحاظ سخت افزاری دستگاهتان باید دارای پردازنده دو هسته ای 1 گیگاهرتز به بالا باشد. علاوه بر آن دستگاه مورد نظرتان می بایست از فرمتهای ویدیویی MPEG-4 پشتیبانی نماید.


گیرنده-دیجیتال


گیرنده دیجیتال PadTV PT115 Mygica دارای امکانات متنوعی همچون مجهز بودن به سیستم Time Shifting ،پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها(EPG)، مجهز بودن به انتن دستبندی برای دریافت بهتر امواج و پشتیبانی از شبکه های HDTV می باشد. برای کار با این دستگاه ابتدا می بایست نرم افزار PAD TV HD را از گوگل پلی دریافت نمایید. با کمک این نرم افزار میتوانید شبکه های تلویزیونی را دریافت نموده و آنها را لیست نمایید. نصب دستگاه و نرم افزار آسان می باشد.


گیرنده-دیجیتال