گیرنده دیجیتال موبایل گاندو

گیرنده دیجیتال موبایل گاندو مدل Gando Pad TV GN-PT666 Portable DVB-T از قدرت گیرندگی بسیار بالایی برخوردار است. این دستگاه بدون نیاز به اینترنت و به صورت رایگان شبکه های تلویزیونی را بر روی دستگاه های اندرویدی پخش می نماید. یک آنتن حلقه ای همراه با دستگاه عرضه شده است که به وسیله ی آن میتوانید در زمان و هر مکانی شبکه های تلویزیونی مورد علاقتان را با کیفیت بالا تماشا کنید. ابعاد گیرنده دیجیتال موبایل pad tv در حد فلش مموری می باشد.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


این دستگاه تنها با استفاده از پورت OTG به دستگاه مورد نظر متصل میگردد. حداقل ورژن سیستم عامل اندورید برای کار با این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید 4.1 به بالا می باشد (این دستگاه بر روی اندروید 5 و 6 نیز کار می نماید). همچنین دستگاهتان می بایست دارای پردازنده 1.5 گیگاهرتز به بالا باشد.


گیرنده-دیجیتال


این محصول از شارژ باتری موبایل تغذیه نموده و بسیار کم مصرف می باشد. توجه داشته باشید که این گیرنده دیجیتال بر روی اندروید 7 کار نمیکند. پد تی وی Pad TV HD گاندو مدل GN-PT666 با کمک اپلیکیشن Pad TV HD کار می نماید.
گیرینده-دیجیتال-اندروید


این برنامه را میتوانید از طریق گوگل پلی دریافت نمایید. بعد از نصب شدن برنامه، کانالها به صورت اتوماتیک جستجو و لیست بندی میشود. گیرنده دیجیتال گاندو در صورتی که در منطقه ی شما سیگنال به حد کافی وجود داشته باشد میتواند شبکه های تلویزیونی را به خوبی پخش نماید. در صورتی که قادر به پیدا کردن کانالهای نبودید میتوانید این کار را در فضای باز انجام دهید. هنگام اتصال گیرنده به دستگاهتان ویژگی USB Debugging می بایست فعال باشد.


گیرنده-دیجیتال