دلایل استفاده از بند رخت آپارتمانی فلزی

خشک کردن لباس ها در فضای بسته موجب افزایش رطوبت آن محل شده و محل مناسبی برای رشد عوامل بیماری زا بخصوص قارچ ها می باشد. که می تواند منجر به بیماری های ریوی و عفونت های تنفسی شود. استفاده از بند رخت آپارتمانی فلزی می تواند راه حل مناسبی برای حل این مشکل باشد. این بند رخت با توجه به ابعاد کوچک و کاربردی می تواند به آسانی در محل تراس یا حیاط خلوت خانه ها مورد استفاده قرار گرفته. استفاده آسان این محصول یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد.

ادامه مطلب...

دوربین مداربسته ماشین بلک باکس | مموری داخلی

 شما می توانید با استفاده از دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080امنیت خودرو خود را افزایش دهید. به این صورت می توانید از تمامی اتفاقات و پیش آنمد های روبروی خود فیلم برداری نمایید و این دستگاه را یک دستگاه امنیتی بالا تلقی نمایید. شما می توانید با استفاده از پایه این دستگاه را بر روی شیشه و یا داشبورد خودرو خود محکم نگه دارید.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی جا حبوباتی دیواری جدید و با کیفیت

جا حبوباتی دیواری، یکی از جدید ترین مدل لوازم آشپزخانه می باشد که با طراحی نوین و کارآمد متناسب با سبک زندگی جدید طراحی و تولید شده است. یک وسیله کاملا کاربردی که به رااحتی بر روی دیوار نصب می شود. این جا حبوباتی دیواری دوقلو شیردار، دارای دو استوانه شفاف می باشد که از جنس پلاستیک مرغوب تهیه شده است که در انتهای آنها شیرهایی در نظر گرفته شده برای مدیریت خروج حبوبات که با هر بار چرخاندن شیر حدود 50 گرم از مواد به بیرون میریزد.

ادامه مطلب...

نازل ترین قیمت جا حبوباتی | تک سبد | ارسال پستی

شما می توانید با استفاده از این دستگاه حبوبات و مواد غذایی مورد نظر خود را به خوبی نگهداری نمایید و در هر زمان که به آن نیاز پیدا کردید در دسترس شما باشد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه حبوبات مثل لوبیا و حبوبات ریز را نگهداری کنید و مانع رسیدن رطوبت به آن شوید تا همیشه تازه و سالم بمانند . این دستگاه با قیمت استثنایی برای شما در کعرض فروش قرار داده شده است.

ادامه مطلب...

آشنایی با سفره قلمکار طرح بته جقه

بته جقه یکی از کهن ترین و اصیل ترین طرح ها و نشانه های فرهنگ قدیمی و غنی ایرانی است. بته جقه نشان سرو سرافکنده است که به نشانه ی ایران و ایرانیان است و از دیرباز در تمامی طرح ها، پارچه ها، آثار و صنایع دستی ایرانی به کار برده شده است.


ادامه مطلب...

از بین بردن الکتریسیته ساکن | دستگاه بخور سرد

شما عزیزان برای از بین بردن الکتریسیته ساکن می توانید از دستگاه های بخور سرد و گرم استفاده کنید و با مرطوب کردن هوای محیط اراف خود مشکلات استاتیک هوای اطراف را از بین ببرید. شما با استفاده از این دستگاه ایده آل می توانید به راحتی تنفس کنید و التهابات موجود در محیط اطراف خود را که باعث ملتهب شدن مجرای تنفسی می گردد را کم کنید تا به آسودگی نفس بکشید.

ادامه مطلب...

درمان درد با طب سنتی نوین | تک سبد

 شما قادر خواهید بود تا از طب سنتی استفاده کنید و آن را در راه های مختلف در راه درمان بهره گیری کنید. یکی از بهترین و خاص ترین طب ها طب سنتی است که یکی از بهترین روش های این محصول باد کش کردن می باشد. شما عزیزان می توانید بدن خود را بادکش کنید و از این راه درد و احساس خستگی را برطرف نمایید. با باد کش کردن می توانید گردش خون را افزایش دهید.

ادامه مطلب...