نازل ترین قیمت جا حبوباتی | تک سبد | ارسال پستی

شما می توانید با استفاده از این دستگاه حبوبات و مواد غذایی مورد نظر خود را به خوبی نگهداری نمایید و در هر زمان که به آن نیاز پیدا کردید در دسترس شما باشد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه حبوبات مثل لوبیا و حبوبات ریز را نگهداری کنید و مانع رسیدن رطوبت به آن شوید تا همیشه تازه و سالم بمانند . این دستگاه با قیمت استثنایی برای شما در کعرض فروش قرار داده شده است.

ادامه مطلب...

آشنایی با سفره قلمکار طرح بته جقه

بته جقه یکی از کهن ترین و اصیل ترین طرح ها و نشانه های فرهنگ قدیمی و غنی ایرانی است. بته جقه نشان سرو سرافکنده است که به نشانه ی ایران و ایرانیان است و از دیرباز در تمامی طرح ها، پارچه ها، آثار و صنایع دستی ایرانی به کار برده شده است.


ادامه مطلب...

از بین بردن الکتریسیته ساکن | دستگاه بخور سرد

شما عزیزان برای از بین بردن الکتریسیته ساکن می توانید از دستگاه های بخور سرد و گرم استفاده کنید و با مرطوب کردن هوای محیط اراف خود مشکلات استاتیک هوای اطراف را از بین ببرید. شما با استفاده از این دستگاه ایده آل می توانید به راحتی تنفس کنید و التهابات موجود در محیط اطراف خود را که باعث ملتهب شدن مجرای تنفسی می گردد را کم کنید تا به آسودگی نفس بکشید.

ادامه مطلب...

درمان درد با طب سنتی نوین | تک سبد

 شما قادر خواهید بود تا از طب سنتی استفاده کنید و آن را در راه های مختلف در راه درمان بهره گیری کنید. یکی از بهترین و خاص ترین طب ها طب سنتی است که یکی از بهترین روش های این محصول باد کش کردن می باشد. شما عزیزان می توانید بدن خود را بادکش کنید و از این راه درد و احساس خستگی را برطرف نمایید. با باد کش کردن می توانید گردش خون را افزایش دهید.

ادامه مطلب...

از هنر های دستی و کاربردی در فروشگاه تک سبد

یکی از هنر های دستی که در کشور بسیار یافت خواهد شد و می توان از این هنر دستی محصولات بسیار زیبایی را تولید کرد و بفروش رساند. این محصول را می توان برای تزیین و یا کاربرد های دیگر استفاده نمود و با این محصول به تمامی خواسته های خود رسیدگی نمود. قلم کاری یا به گفته گذشتگان چیت سازی به هنری گفته می شود که نقش هایی زیبا از طبیعت و یا پرندگان و یا طرح هایی دیگر بروی پارچه نقش می بندد می گویند.

ادامه مطلب...

تضمین امینت خودرو شما با دوربین مداربسته

شما عزیزان با استفاده از این دستگاه می توانید امنیت خودور خود را دو چندان کرده و با استفاده از این دستگاه بتوانید در تمامی دوران خود را آماده برای تصویر برداری و فیلم برداری اتفاقات پیرامون خود و خودور کنید. شما با استفاده از دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 می توانید تمامی تصاویر را در زاویه 140 درجه ای فیلم برداری و تصویر برداری نمایید.

ادامه مطلب...

کیفیت عالی، ویژگی های ایده عال، ارزان قیمت

شما عزیزان می توانید با این دستگاه خارق العاده تمامی امورات مربوط به گوشی تلفن همراه خود را انجام دهید و بدون در دست گرفتن آن تمامی کار های روزمره خود را انجام داده و لذت ببرید. با این دستگاه خواهید توانست تمامی مشگلات خود را کنار گذارید و گوشی را بدون اینکه  در دست بگیرید تمامی امورات خود را انجام دهید. شما عزیزان با این دستگاه می توانید به فیلم برداری و یا عکس برداری نیز مشغول شوید.

ادامه مطلب...

هدست گردنی بهترین برای ورزش کردن

با استفاده از این دستگاه می توانید در باشگاه های ورزشی و یا در تحرکات زیاد ورزشی از گوش دادن به موزیک خود لذت ببرید و با بهترین شکل تمامی کار های خود را انجام دهید. شما عزیزان می توانید با استفاده از این دستگاه تمامی نیاز های خود را در رابطه با گوش دادن به موزیک مورد علاقه خود بر طرف نمایید. شما عزیزان با استفاده از هدفون بی سیم ورزشی پشت گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand می توانید به راحتی در هنگام کار کردن نیز به موزیک خود گوش فرا دهید.

ادامه مطلب...

ساعت دیواری میناکاری شده ایده عال در اصفهان

میناکاری که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود و با 5000 سال قدمت از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود. این صنعت قدیمی از بهترین و قدیمی ترین صنایع دستی به شمار میرود و می توان این صنعت را به مهد تمدن میناکاری نصف جهان اهدا نمود. شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین محصولات میناکاری اعم از ساعت دیواری طرح میناکاری را از فروشگاه های معتبر شهر اصفهان خریداری نمایید.

ادامه مطلب...