سبزی خرد کن خانگی دستی برای هر آشپزخانه

یکی از وسیله هایی که در آشپزخانه به آن نیازمندیم خرد کن های دستی است. خرد کن های دستی در هر آشپزخانه ای یکی از پر کاربردترین وسیله ها به شمار میرود. شما با استفاده از این دستگاه های خارق العاده می توانید هر مواد اولیه ای را با استفاده از این دستگاه خرد کرده و به غذای خود اضافه کنید تا از آن مواد به خوبی در پخت و پز استفاده نمایید. سبزی ها و مواد سبزیجاتی را با استفاده از این دستگاه خرد نمایید و از ان لذت ببرید و نهایت استفاده را ببرید.

ادامه مطلب...

ماساژ سنتی بدن با بادکش طبی | تکسبد

یکی از قدیمی ترین طب ها در صنعت طبی می توان به طب سنتی اشاره نمود و این مورد را از بهترین مورد برای رفع بیماری های موضعی و یا قطعی دانست. یکی از این طب های ماساژ بدن ایت که می توان با استفاده از این روش گردش خون را در بدن افزایش داد و با این روش درد و خستگی را از بدن دور کنید و با آن احساس ضعف را از خود برون کنید. شما در نواحی از بدن نمی توانید این روش را امتحان کنید زیرا بسیار  حساس است و اینکه درد های موضعی اجازه این کار را به شما نخواهد داد.

ادامه مطلب...

یکی از بهترین وسیله های ماساژ بدن | تکسبد

 با استفاده از روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F می توانید بدن خود را ماساژ دهید و از گردش خون و ماساژ بدن خود استفاده کرده و در کمر و یا درد بدن خود را کاهش داده و احساس خستگی را از بدن خود بیرون کنید. شما با رانندگی های طولانی می توانید به درد های شدید کمری مبتلا شوید و این امر باعث خواهد شد تا شما نتوانید به خوبی رانندگی کنید و یا در آخر کار خسته و کوفته شوید. اما ما به شما روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F را در این پگست معرفی کرده  و به بررسی این محصلو خارق العاده می پردازیم.

ادامه مطلب...